Mapy od 1.12.2011Hunsrueckerland MapFile size: 128.7 MB


Monopol MapFile size: 201.88 MB


Biolandhof farm v1 DLC2File size: 140.85 MB


Alpenchallange V2File size: 206.8 MB


Oberpfalz Map


Dobrý den, vítejte na Horní Falce. Její rodiče chtějí odejít do důchodu, a proto jste se rozhodli pro soud, jste überschreiben.Somit nového zemědělce ve městě. Je to vždycky váš sen mít vlastní dvorek a teď je to tak daleko. Nyní můžete ukázat, co se können.Der dvoře držena vždy v dobré kondici a je také dostatečně technicky současný stav

Kromě velkého dvora s silo a dmychadla jsou včetně blbost zatížení pásku pro usnadnění evakuace. Vedle balíku skartovačky mnoho dalších užitečných. Chcete-li zjistit, co. Jejich již stávající vozový park, můžete použít velký trávník sekat nebo zpracovat obrovské pole.

Mimo jiné je zde také prodejce s dílnou v obci. Tam můžete rozšířit vozový park podle potřeby. V blízkosti se nachází i nová BGA LIZ plynu Gesellschaft.Dort můžete například Travní nebo kukuřičné siláže zpět. Společnost má také velký zavaděč zabořit sil a navíc je zde také velký drtič na Verfügung.Nun, ale spoustu zábavy a dobré sklizně!

S bramborem (brambor) je další ovoce ze standardních druhů ovoce se přidává. Kromě toho se Soudní dvůr rozšířil mírně a několik dalších malých detailů změněna nebo přidána.
2 DLC je stále zapotřebí. DLC3 bych doporučil, ale nemusí použít.


File size: 235.4 MB
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one