Základní informace

ZÁKLADNÍ INFORMACE O HŘE

Život farmáře je skutečně těžký a tvrdý, tak pokud toužíte si vyzkoušet práci rukama, objednejte si hru Traktor Zetor Simulator 2009, nebudete zklamaní. Abyste měli jako farmář skutečně úspěšný život, musíte pracovat dnem i nocí. Déšť vám však může zemědělství ukrutně zmanipulovat.

Traktor Zetor Simulator 2009 simuluje život farmáře, který musí sít a sbírat úrodu. Hlavně neustále sledujte trh a počasí. Může se vám splnit sen, po kterém již dlouho toužíte. Otevírá se vám nový pohled do krajiny.

Ve hře jistě oceníte velký autopark, který vám nabízí mnoho vozidel, dále máte k dispozici neuvěřitelné množství nářadí. Plodiny, které budete pěstovat, jsou pšenice, ječmen, kukuřice a řepka. Pokud bude úroda úspěšná, můžete vytěžit dostatečné peníze na spokojený život. Pokud vám nestačí tyto doplňky, jež samotná hra nabízí, máte možnost si z internetu stáhnout nové vozidla a nářadí, čímž si možnosti hry rozšíříte. Nemusíte si však nic překládat z německého jazyka, protože hra Traktor Zetor Simulator 2009 je i v české verzi.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one